optimalizace stránek

Jak to vidím já

face.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

RubrikyProdej pozemků bez realitky je výhodný způsob jak prodat nemovitost. Vlastníci nemovitostí někdy realizují prodej přes realitní kancelář. To s sebou ale nese náklady na provizi realitní kanceláři.Očekávejte až 6 % z ceny nemovitosti, které Vás bude toto zprostředkování stát, a to pouze za to, co byste dokázali sami.


Byt bez realitky nebo pronájmy bytů bez realitky na stránce realitka-zdarma.cz je varianta, jak ušetřit.


Je-li nemovitost oceněna dobře, na trhu s realitami nějakou dobu zůstane. Byt bývá většinou v nabídce kolem třech měsíců, rodinný dům cca půl roku a pozemek i rok. Hlavní je tedy Vaše priorita – čas anebo cena. Když Vás tlačí čas, je možné zájemci nabídnout slevu za rychlé jednání, a to až do 5%, pak ale částečně proděláte. Máte-li naopak času dost, můžete počkat, až najdete zájemce, jehož nabídka Vám bude ve všech směrech vyhovovat. Čekáte-li ale příliš dlouho, může dojít k nepříznivé změně situace na trhu. Obchod ovlivňuje i období v roce, více se nemovitosti obchodují na jaře a na podzim než v létě nebo zimě.


Při předání nemovitosti myslete na předávací protokol, kde dopodrobna vyplňte stav nemovitosti, jejího zařízení, měřičů a doplňte ho o foto. Dále se musí podat i návrh na vklad práva do katastru nemovitostí a daňové přiznání.


Na stránkách Realitka-zdarma.cz najdete výpočet hypotéky pro pronájem bez realitky Praha ,ale i další informace katastru nemovitostí.


Další zajímavé tipy najdete také na:
sedlová střecha oplechování střechy

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one