optimalizace stránek

Jak to vidím já

face.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Dětská výživa

Dětská výživa má být max vyvážená. Malé děti totiž potřebují optimální množství minerálů a dalších látek, které přispívají k jejich zdravému vývinu. Vybírejte výhradně kojeneckou výživu od solidních dodavatelů. Mezi ty nejlepší patří dětská výživa Sunar nebo Nutrilon a Sunarka. Výborné jsou také speciální Hami kaše, které jsou k dostání hned v několika příchutích.

Správná a vyvážená strava je pro kojence nezbytná, o tom není pochyb. Chcete-li svému dítěti dopřát tu nejlepší kojeneckou výživu, měli byste vsadit na vyzkoušené výrobky od prověřených výrobců – na domácí recepty a babské rady raději hned zapomeňte. Velice oblíbené jsou speciální Hami kaše. Ty jsou k dostání v několika příchutích .

Více o kojenecké výživě na webu www.onlinelekarna.com v kategorii http://onlinelekarna.com/pro-maminky-a-deti/detska-a-kojenecka-vyziva/svacinky

Hami Kaše příchutě:
Ml. kaše rýžová s meruňkami. Hami mléčné kaše se výborně hodí jako vydatný večerní příkrm. Obiloviny Vaše děťátko před spaním dobře zasytí, zároveň ho ale kaše nebude přes noc tlačit v bříšku díky obsahu dobře stravitelného kojeneckého mléka.

Nutrilon: Nutrilon Nutriton a Nutrilon mléčná HA kaše

Sunar komplexní péče. Prémiová řada Sunar báječně chutná a obsahuje všechny látky pro zdravý růst a vývoj dětí. Nad rámec základní péče řada obsahuje další významné výživné látky jako např. prebiotickou vlákninu, oligofruktózu, maltodextrin či zvýšené množství vápníku. Mléčný tuk dodává mlékům Sunar lahodnou mléčnou chuť a vůni. Vanilková nebo banánová příchuť pak přispívají k postupnému rozšiřování chutí dítěte a jejich rozpoznávání. Složení mléčné výživy Sunar vychází z doporučení pediatrů a Světové zdravotnické organizace (WHO) a je v souladu s doporučeními EU.

Kaše a sušenky Sunarka přinášíme v mnoha lahodných příchutích a jsou připravené z vysoce kvalitních, pečlivě vybraných surovin, potřebných pro zdravý růst a vývoj našich dětí.
28.08.2012 13:26:48
cupsumevio17
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one