optimalizace stránek

Jak to vidím já

face.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

JAK NA DOMY BEZ REALITKY BRNOProdej pozemků bez realitky je výhodný způsob jak prodat nemovitost. Vlastníci nemovitostí někdy realizují prodej přes realitní kancelář. To s sebou ale nese náklady na provizi realitní kanceláři.Očekávejte až 6 % z ceny nemovitosti, které Vás bude toto zprostředkování stát, a to pouze za to, co byste dokázali sami.


Byt bez realitky nebo pronájmy bytů bez realitky na stránce realitka-zdarma.cz je varianta, jak ušetřit.


Je-li nemovitost oceněna dobře, na trhu s realitami nějakou dobu zůstane. Byt bývá většinou v nabídce kolem třech měsíců, rodinný dům cca půl roku a pozemek i rok. Hlavní je tedy Vaše priorita – čas anebo cena. Když Vás tlačí čas, je možné zájemci nabídnout slevu za rychlé jednání, a to až do 5%, pak ale částečně proděláte. Máte-li naopak času dost, můžete počkat, až najdete zájemce, jehož nabídka Vám bude ve všech směrech vyhovovat. Čekáte-li ale příliš dlouho, může dojít k nepříznivé změně situace na trhu. Obchod ovlivňuje i období v roce, více se nemovitosti obchodují na jaře a na podzim než v létě nebo zimě.


Při předání nemovitosti myslete na předávací protokol, kde dopodrobna vyplňte stav nemovitosti, jejího zařízení, měřičů a doplňte ho o foto. Dále se musí podat i návrh na vklad práva do katastru nemovitostí a daňové přiznání.


Na stránkách Realitka-zdarma.cz najdete výpočet hypotéky pro pronájem bez realitky Praha ,ale i další informace katastru nemovitostí.


Další zajímavé tipy najdete také na:
sedlová střecha oplechování střechy

29.03.2013 06:12:36
cupsumevio17
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one