optimalizace stránek

Jak to vidím já

face.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Změna dodavatele plynu je snadná s plynule.cz

Zemní plyn se nám zdražuje pravidělně každý rok. Asi se není čemu divit, přece jen jde o palivo tisíciletí s relativně nízkým obsahem škodlivých látek, tedy se zvyšujícím se zájmem o jeho využití.
Česká republika je odkázaná na jeho dovoz, kterým se zabývá několik zahraničních importérů. Již tady se cena liší a dále u jeho distributorů. Distribucí se pak zabývají desítky tuzemských firem, k těm největším patří RWE, ČEZ, Vemex, Optimal Energy a další. Od roku 2006 si však díky liberalizaci trhu mohou domácnosti i organizace vybírat svého distributora stejně jako je to třeba u povinného ručení, telefonního tarifu apod. Zvolit si ale toho nejlevnějšího dodavatele zemního plynu až do domácnosti z pohledu ceny i servisu nebývá pokaždé jednoduché.
Při rozhodování jak ušetřit může vaše volba padnout i na firmu HALIMEDES, která operuje na českém trhu s plynem od roku 2010 a najdete ji pod obchodní značkou PLYNULE.CZ. Jistěneuděláte chybný krok, protože využívá všech nástrojů, aby zákazníkům poskytlaplyn levněji než konkurenceNepoužívá totiž reklamu, tedy nemá výdaje, které by zatížily zákazníkův rozpočet. Firma se zaměřuje především na domácnosti, ale i na organizace, plyn dodává také do škol, tělovýchovným jednotám, nemocnicím a městským úřadům.
Změna dodavatele je zdarma a navíc vám firma Plynule.cz zaručuje, že vás nezaskočí žádnými skrytými poplatky. Firmě Plynule.cz jde o to, aby svému odběrateli nabídla plnohodnotnou službu co nejlevněji, s minimálními náklady, s maximálním servisem, individuálním přístupem, flexibilitou a poradenskou činností

Změně distributorů plynu věnují velkou pozornost i sdělovací prostředky. Článek v dubnovém vydání časopisu dTest například nabízí názorné porovnání vybraných distributorů plynu a prospěšné rady pokud se rozhodnete pro změnu vašeho distributora plynu. Společnost Plynule.cz nemá z tohoto srovnání strach a proto v internetové prezentaci společnosti najdete odkaz na tento článek (http://www.plynule.cz/files/reference_dtest_4_2011.pdf), stejně tak jako na další, které vyšly na prestižním zpravodajském serveru Aktuálně.cz, nebo v měsíčníku Parlament, vláda, samospráva.
kw: změna dodavatele plynu,cena plynu,dodavatelé plynu, RWE,ČEZ,cena plynu rwe
27.06.2012 08:46:31
cupsumevio17
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one